گالری کانی ها

This post is also available in: English (English)

خرید عمده پودر میکا، تالک و کائولن

بسیاری از موادی که در اطراف ما موجودند به نوعی از زمین به دست می آیند. این مواد کانی نام دارند. یک سنگ از یک یا چند کانی با هم ساخته شده است. سنگ ها نیز از کانیها تشکیل یافته اند. کانیها در زندگی انسان به شکل های مختلف ایفای نقش میکنند.

کانی ماده ای طبیعی، غیر آلی، متبلور و جامد است. که ترکیب شیمیایی تقریبا ثابتی دارد. و در ترکیب سنگ‌های پوسته زمین یافت می‌شود. کانیها دارای فرمول شیمیایی و ساختمان اتمی مشخصی میباشند. کانی ها دارای ساختار داخلی منظم و ترکیب شیمیایی مشخص، فرم بلوری و خصوصیات فیزیکی می باشد. مواد معدنی یا کانی عموما شامل کوارتز ، فلدسپات، میکا، آمفیبول، الیوین و کلسیت است.

خواص کانیها

از جمله خواص کانی ها میتوان به این موارد اشاره کرد که  برخی از کانی ها انرژی مورد نیاز ما را تامین می کنند مانند نفت، گاز و ذغال سنگ.  مواد اولیه صنایعی مانند فلزات و کربن می باشند. در صنعت ساختمان سازی مانند مرمر، گچ، آهک و گرانیت استفاده میشود. از کانیها در صنایع داروسازی برای تهیه پودرها و قرص ها، سولفات باریم برای عکس برداری، تشخیص زخم ها در اندامهای گوارشی استفاده میشود. در صنایع غذایی از کانی ها برای تولید نمک طعام استفاده میکنیم. برای صنایع الکتریکی و الکترونیکی از جمله فلزات، مس، نیکل و … کاربرد گسترده ای دارد.

طبقه بندی کانیها

کانیها به دو دسته سیلیکات ها و غیرسیلیکات ها تقسیم بندی میشوند. غیر سیلیکات‌ها گروه بزرگی هستند که دارای زیر مجموعه‌هایی شامل عناصر، اکسیدها، سولفیدها، کربنات‌ها، هالیدها، سولفات‌ها و فسفا‌ت‌ها هستند. غیر سیلیکات‌ها به عنوان ماده اصلی بسیاری از فلزات میباشند و یا خود مستقیماً ارزش معدنی دارند.

به سایت MPSMgroup.com بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده پودرهای معدنی میکا، تالک و کائولن خوش آمدید.

برای ثبت سفارش محصولات پودر تالک، خرید عمده پودر میکا و پودر کائولن، و همچنین دریافت اطلاعات درباره محصولات و قیمت محصولات میتوانید با شماره روابط عمومی 02141093000 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

خرید عمده پودر میکا

https://mpsmgroup.com/

https://mpsm-co.com/

خانه » گالری
فارسی
×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@mpsmgroup.com ایمیل ارسال نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟