پودر تالک در رنگ سازی

پودر تالک در رنگسازی

پودر معدنی تالک پودری نرم و به رنگ سفید میباشد. این ویژگی پودر تالک موجب شده است، که از آن درصنعت رنگ سازی به طور گسترده ای استفاده شود. سفیدی و روشنی پودر تالک عمده دلیل کاربرد آن در رنگ سازی میباشد. که افزودن آن باعث سفیدی و روشن شدن رنگ میشود.

پودر تالک یک پرکننده عالی، بهبود دهنده، افزودنی مناسب برای محافظت از اشعه ماوراء بنفش و ضد زنگ زدگی برای رنگها میباشد. که میتواند منافذ را به خوبی بپوشاند. از آنجا که تالک، چسبندگی رنگ به دیوار را افزایش میدهد، یک افزودنی مهم در رنگ سوسپانسیونی است. بیشتر رنگ سوسپانسیونی از ذرات معدنی در یک مایع میباشد. شکلهای صفحه ای از ذرات تالک، سوسپانسیون جامد را بهبود میدهند. که میتواند کمک کند تا رنگ مایع بدون شل شدن به دیوار بچسبد.

تالک با اکسید تیتان رقابت میکند. حدود 8.5 درصد تالک تولیدی جهان به عنوان ماده پر کننده و رنگی در صنعت رنگ سازی استفاده میشود. از جمله خواص مهم تالک در رنگ میتوان به نرمی، ضریب پخش خوب، خنثی بودن در مقابل محلولها و وزن مخصوص کم آن اشاره کرد.

پودر تالک هممچنین در تولید رنگهای تزئینی، پوششهای صنعتی، پاستای رنگدانه، آغازگرها، مینا، چسب، بتونه و دیگر محصولات صنعت رنگ سازی کاربرد دارد.

تالک با سختی کم باارزش است. زیرا باعث آسیب سایش کمتری روی نازل اسپری و دیگر وسایل موقع رنگ کردن میشود. پودر تالک بایستی مرغوب و باکیفیت باشد تا بتواند رنگی با کیفیت مناسب تولید نماید.

پودر تالک در رنگسازی

گروه صنعتی و معدنی MPSM

کارخانه MPSM با در اختیار داشتن ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، و به کارگیری مهندسی حرفه ای و همچنین بیش از 40 سال سابقه درخشان. در تولید پودرهای میکرونیزه تالک، میکا و کائولن به عنوان بزرگترین کارخانه تولیدکننده پودرهای معدنی تالک، میکا و کائولن شناخته میشود.

برای سفارش پودر میکا، پودر تالک و پودر کائولن. و یا دریافت قیمت پودر تالک، پودر میکا و پودر کائولن، و همچنین اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 02141093000 تماس حاصل فرمایید . و یا از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

https://mpsm-co.com

https://mpsmgroup.com

فارسی
×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@mpsmgroup.com ایمیل ارسال نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟