فهرست بستن

درباره ما

ناصر دارایی متولد 1338، فعالیت خود را در سال 1357 با 9 سال تحقیق در معادن و 5 سال فعالیت در کارخانه‌های فرآوری، با به دست آوردن اطلاعات و تجربیات فراوان در شناخت سنگ‌ها، کاربرد مواد معدنی در صنایع و نوع مصرف و همچنین در زمینه اکتشاف و بهره برداری مواد معدنی آغاز کرد.

وی فعالیت خود را به صورت رسمی در منطقه خراسان در چاه گوشمیر گناباد شروع نمود، نامبرده با در نظر گرفتن بازار مصرف، اولین کارخانه فرآوری مواد معدنی خود را با نام زنجان پودر در شهرک صنعتی لیا قزوین راه اندازی کرد و پس از آن، کارخانه میکرونیزه غرب را در همدان احداث نمود که عمده‌ی کار این کارخانه بر روی فرآوری مواد معدنی همچون تالک، دولومیت، فلدسپاد، میکا، کربنات و … بود، این مواد در صنایع مختلف چینی، کاشی، سرامیک، آجرهای نسوز، به عنوان پر کننده مواد (فیلر)، خنک کننده‌ها، لاستیک سازی، رنگ سازی، آرایشی، چاه‌های نفت و … کاربرد فراوانی دارد. ایشان درآن سال‌ها، مالکیت معدن‌های بسیاری شامل معدن میکا در خوی، معدن بنتونیت در زنجان، معدن خاک صنعتی در دماوند و معدن فلدسپاد در مشهد را بر عهده داشته‌اند.

ایشان، از سال 1393 به صورت هلدینگ MPSM GROUP که شامل شرکت‌های میکرونیزه غرب، پودر آرای همدان، سپید کوبان پاسارگاد، معدن ملوک و معدن کوشک می‌باشد، به فعالیت خود ادامه دادند.

آقای ناصر دارایی در سال 1393 جهت شرکت در Workshop Marke-Oriented Innovation Management به آلمان سفر کرده و موفق به اخذ Certificate از UNIVERSTIY LEIPZIG گردید.

ایشان بارها با پیشنهاد تدریس در دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی معدن روبرو شده که به دلیل مشغله‌های کاری زیاد مجبور به رد درخواست‌ها گردیده است.

در حال حاضر ناصر دارایی با سابقه 40 ساله خود در زمینه معدن و سنگ شناسی و تولید مواد معدنی میکرونیزه، مدیریت گروه صنعتی و معدنی‌ ام پی اس ام را بر عهده دارد.

گروه صنعتی MPSM با سابقه درخشان در زمینه‌ی معدن و تولید پودرهای میکرونیزه تالک، میکا، کائولن (تا 2500 مش)، با در اختیار داشتن فناوری روز، ماشین آلات پیشرفته و بکارگیری مهندسین مجرب تلاش دارد تا با ارائه‌ی محصولات استاندارد و با کیفیت، رضایت مشتریان را بدست آورده و پاسخگوی اعتمادشان باشد.

                                                                                                                                                                                                                                               ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: